SENATOR

Senator pildspalvas – vienmēr soli priekšā

Senator ir bijis kvalitātes, inovācijas un ilgtspējas apzīmējums jau 90 gadus. Dibinātāju vadošais princips joprojām ir spēkā: radīt citādas idejas un rakstāmpiedrumus. Nemainīgs paliek arī dzinējspēks, vienmēr būt vienu ideju priekšā pārējiem. Viss balstīts uz gadiem krātām tradīcijām un pieredzi.

Senator rīkojas saskaņā ar Eiropas savienības REACH rīkojumu, kas nosaka tikai testētu un reģistrētu ķimikāliju izmantošanu līdz 2018. gadam. Lai nodrošinātu pēc iespējas mazākus kaitīgos atkritumus, tiek izmantotas īpaši izvēlētas izejvielas, pārstrādāti materiāli un tādi, kas bioloģiski sadalās.

Tāpēc ir radies jaunums – antibakteriālā pildspalva!
Tā ir vienīgā pildspalva, kas nogalina vīrusus, baktērijas un sēnītes!

Aktīvā viela netiek uzklāta uz pildspalvas, bet iestrādāta tajā, kas nodrošina vielas 100% efektivitāti visā pildspalvas lietošanas laikā.

Šī viela tiek pievienota arī krāsas sastāvam, tāpēc pildspalva ir divkārt droša. Antibakteriālā pildspalva samazina inficēšanās un kaitīgo mikrobu izplatīšanās risku, nogalinot tos 24 stundu laikā! Šī reklāmas pildspalva būs labi piemērota ārstiem poliklīnikās, skolās, bērnudārzos un vietās, kur ir daudz cilvēku.

Mūsu veselība ir nenovērtējams dārgums. Antibakteriālā pildspalva palīdzēs to nosargāt!

Kā ISO 9001 reģistrēta kompānija, Senator ne tikai piedāvā testētu un sertificētu kvalitāti katrā jomā, bet arī ir gatavi uzņemties atbildību par vidi un cilvēkiem.

Dāvana – abpusējs prieks! Baudiet to!

RITTER PEN

Ritter Pen pildspalvas iedrošina radīt!

Veicini savu atpazīstamību un raksturo savu identitāti ar RitterPen rakstāmpiederumiem – vācu kvalitāte, dizains un individualitāte.

Uzņēmums, kura atpazīstamība tirgū ir vairāk kā 80gadu! Bet aizsākums tiek datēts ar 1928. gadu, kad Jacob Ritter dibināja uzņēmumu, kura specializācija balstījās uz kastu, kārbu ražošanu. Laikam ritot, arī uzņēmuma specializāciju nācās mainīt, tas pievērsās koksnes pēcapstrādes procesam – dažādu mēbeļu izgatavošanai, bet jau 1948. gadā, kopējiem spēkiem, tēvs un dēls restrukturizēja uzņēmumu un attīsīja lodīšu pildspalvu un to uzpildes ražotni. Entuziasma bagāti, tie sāka ražot tievas lodīšu pildspalvas ar vāciņu un klipsi, un lodīšu pildspalvas ar lodveida mehānismu. 1956. gadā tika patentēta lodīšu pildspalva ar plastmasas lodīšu mehānismu.

Uzņēmumam attīstoties, mūsdienās RitterPen piedāvā jau plašu 125 pildspalvu modeļu klāstu. Sortiments no Eco-line – kartona, koka, bioloģiski pārstrādātas plasmasas pildspalvām līdz Metal, Plastic un to kombinēto pildspalvu modeļiem.

RitterPen piedāvā tūkstošiem veidu kā radīt un izteikt ziņu saviem klientiem ar reklāmas pildspalvas palīdzību. To iedrošina 125 pildspalvu modeļi, tūkstošiem pildspalvu krāsu variācijas – no klasiskas baltas līdz pat ekstravagantām un spilgtām krāsām. RitterPen uzdrošinās un piedāvā saviem klientiem radīt! sava dizaina pildspalvu. Kā tas notiek? Gluži kā bērnībā liekot kontruktoru. Tas skan lieliski -– radīt ar pievienoto vērtību!

Uzņēmums līdz mūsdienām ir piedzīvojis daudz inovāciju un veiksmīgu produktu, kas piedāvājumā ir arī mūsdienās, piemēram, Classic, Glossy un Bonita modeļi – kvalitāte ir RitterPen panākumu atslēga daudzu gadu garumā.

Orģināls dizains, lieliska ideja un kvalitāte – RitterPen vērtības, kuras ir saglabājušās līdz pat mūsdienām.

HAVANA
FLIP
Elegance
Bonita

 

Copyright © 2012 www.pildspalvas.lv, citējot atsauce obligāta.
Iesakām apskatīt pildspalvas arī mājas lapā www.prezentreklama.lv

LECCE PEN

Lecce Pen pildspalvas – novatoriska izcilība ar standarta kvalitāti! Un… zaļā līnija !

Lecce Pen – darbs un vēsture notikumiem bagāta, gandarījumu un piepildījumu piesātināta.

1950. gadā Fernando Leče izveido kompāniju “Morgan”, kas tirgo pildspalvas.
1953. gadā kompāniju pārveido un nosauc savā vārdā – F.Lecce.
1976. gadā pārceļas uz Settimo Torinese pilsētu Itālijā ar nosaukumu – Lecce Pen. Firmas mērķis – saglabāt vadošo lomu pildspalvu industrijā, balstoties uz estētiskām, kvalitātes un izejmateriālu inovācijām.
20.gs. 90-tajos gados firma decentralizē ražošanu, dibinot filiāles stratēģiski svarīgās vietās visā pasaulē – Slovēnijā, Polijā, Ēģiptē, Brazīlijā, Meksikā, Hong-Kongā, vairāk kā 110 pasaules valstīs.
1992. gadā Bitomā, Polijā izveido filiāli – Lecce Pen Poland.
1999. gadā poļu filiāle pati uzsāk apdrukāšanu. Šobrīd Lecce Pen Poland ir augstākās kvalitātes lodīšu pildspalvu ražotājs, veic apdruku vai gravēšanu un iepakošanu (iesaiņošanu). Poļu filiālei ir izveidots savs izplatītāju tīkls 10 tuvākās valstīs – Lietuvā, Latvijā, Igaunijā, Krievijā, Baltkrievijā, Moldovā, Slovākijā, Čehijā, Ukrainā un Ungārijā.

Lecce Pen misija ir globāla “ITĀĻU STILA” veicināšana, izmantojot vismodernākās videi draudzīgās tehnoloģijas. Firma veic pētījumus par vielām, kas samazina kaitīgo ietekmi uz cilvēkiem un vidi. Tika atklāti ABS sveķi, kas pilnībā pārstrādājas un ir brīvi no svina un kadmija. Firma piedalās izmantoto PET pudeļu pārstrādē un ieguva jaunu izejvielu –ECO-REC, ko izmanto pildspalvu ražošanā. Firma izmanto pilnīgi jaunu un unikālu bioloģisku materiālu – Mater-Bi jeb kukurūzas cieti. Lecce Pen “zaļās” pildspalvas ir vinnējušas daudzos konkursos un piedalījušās dažādos pasaules projektos. Tām ir piešķirta CEE bērnu drošības zīme.
Lecce Pen ir pirmais pildspalvu ražotājs Itālijā, kam tika piešķirts UNI EN ISO 9002 kvalitātes standarts.

2003. gadā akreditēts UNI EN ISO 9001:2000 standarts.
2005. gadā ražošanā ieviesta jaunatklātā, videi draudzīgā izejviela – ECOALLENE. Lecce Pen “zaļās līnijas” ir : pārstrādātā plastmasa Bioplas modeļos, kukurūzas ciete Mater-Bi modeļi, kuri videi draudzīgā veidā pārstrādājās.

Izsmalcināts dizains un daudzveidīgas krāsu variācijas ir plastmasas pildspalvām Kiki. Plastmasa pildspalvas var kombinēt ar metāla detaļām.
Metāla pildspalvu populārākais modelis ir LinnMetal.
Piedāvātais iepakojums ļauj izvēlēties ērtāko pasniegšanas veidu – sākot no papīra iepakojumiem, kastītēm līdz pildspalvu metāla futlāriem.

Lecce Pen strādā pēc dibinātāja vēlējuma: “Rīkojies ar iztēli un esi radošs!”

Lecce Pen pildspalvas – kvalitatīvs uzņēmuma reklāmas nodrošinājums!

 

Copyright © 2012 www.pildspalvas.lv, citējot atsauce obligāta.
Iesakām apmeklēt arī mājas lapu www.prezentreklama.lv

DREAMPEN

Dreampen pildspalvas – oriģināli risinājumu no Polijas

Dreampen kompānija specializējas lodīšu pildspalvu dizaina izstrādē un ražošanā, kā arī piedāvā kvalitatīvu pildspalvu apdruku. Firma ir izveidojusi savu unikālo pildspalvu dizainu un ražošanā izmanto tikai augstas kvalitātes ABS plastmasu. Piedāvājumā ir krāsaini, caurspīdīgi, matēti un satīna rakstāmpiederumi. Modeļu piedāvājums ir plašs, var iegādāties produktus gan no plastmasas, gan no plastmasas apvienojumā ar metālu.

Dreampen noliktavās tiek glabātas nokomplektētas pildspalvas un to atsevišķas detaļas. Šāda pieeja nodrošina ātru gatavās produkcijas piegādi klientam un iespēju individuāli veidot pildspalvas krāsu salikumu.

Savu pieredzi rakstāmpiederumu biznesā Dreampen dibinātāji ieguva Darmar kompānijā, kas nodarbojas ar pildspalvu un saistītas produkcijas importēšanu un pārdošanu. Bet pirms uzsākt savu patstāvīgo biznesu, Dreampen dibinātāji pavadīja daudzus gadus pētot ražošanas procesus, potenciālo pircēju pieprasījumu un mūsdienu tirgus tendences. Tie bija cilvēki, kas centās iepazīstināt pasaules tirgu ar savu unikālo un inovatīvo pildspalvu.

Dreampen firma ir 100% poļu īpašums. Tas ir ģimenes uzņēmums un tādēļ ļoti stabils. Firmas vadībai ir stratēģiska domāšana un tālejošs finanšu ieguldījumu un biznesa attīstības plāns. Uzņēmums atrodas Zielona Gora pilsētā un ir tikai 150 km attālumā no Berlīnes- nozīmīgas Eiropas tirdzniecības metropoles.

Dreampen kompānija sastāv no pieredzējušiem darbiniekiem – dizaineriem, tehniskajiem speciālistiem un tirdzniecības konsultantiem. Labvēlīgi darba apstākļi nodrošina zemu kadru mainību, kas labvēlīgs rādītājs augstas profesionalitātes un ilgas darba pieredzes saglabāšanai. Šie priekšnoteikumi ļauj kompānijai ražot augstas kvalitātes produkciju.

Ražošanas procesā Dreampen kompānija izmanto tikai jaunas Šveicē un Japānā ražotas iekārtas. Kvalitatīvu presformu izmantošana, darba precizitāte un iekšējā kontroles sistēma ievērojami paaugstina saražotās produkcijas apjomus un saīsina pašu ražošanas ciklu. Dreampen strādā ar vismodernākajām Battenfeld firmas presformu pildīšanas mašīnām. Kompānija ir ieviesusi stingru tehnoloģisko procedūru un visu ražošanas procesu sterilitātes kontroli. Visu šo ieguldījumu rezultāts ir konkurētspējīgs produkts.

Dreampen firma piedāvā arī augsta izpildījuma un kvalitātes apdruku. Specializētas iekārtas ir gatavas paveikt vissarežģītāko dizaina ieceri!

Firmas jaunums Galaxy Clip4You dod iespēju klientam pašam izstrādāt pildspalvas klipsi ar individuālu stilu.

Dreampen filozofija ir pastāvīga jaunu risinājumu ieviešana, saglabājot augstu produktu kvalitāti un zemas cenas. Šādus mērķus kompānija sasniedz koncentrējot ražošanu, veicot procesu optimizāciju, ieguldot profesionalitātes līmeņa celšanā un sekmējot radošo potenciālu.

Trīspadsmit pieredzes gadi, sava ražotne un izcila komanda garantē Jums vislabāko produkta kvalitāti!

 

Copyright © 2012 www.pildspalvas.lv, citējot atsauce obligāta.
Iesakām apmeklēt arī mājas lapu www.prezentreklama.lv

STILOLINEA

Stilolinea pildspalvas ir radītas tieši reklāmas tirgum, tāpēc tām ir plašs krāsu spektrs, kas izcels jūsu kompānijas logo.

Reklāmas dāvanai ir jāsniedz prieks un patīkamas izjūtas. Tikai tad reklāma ir kapitālieguldījuma vērta. Stilolinea komandas profesionālā atdeve garantē vēlamo rezultātu ar savām pildspalvām. Regulāra uzticamas pildspalvas lietošana vienmēr atsauc pozitīvas atmiņas par kompāniju, kas šo pildspalvu dāvinājusi!

Jau kopā 1973.gada Stilolinea ir viena no lielākajām rakstīšanas instrumentu ražotājām Eiropā. Firma nepārtraukti turpina izstrādāt un pilnveidot savas pildspalvas, pievēršot vislielāko uzmanību detaļām. Tieši tas padara Stilolinea par tirgus līderi – kvalitatīvi pašu izstrādāti paraugi, lielas reklāmas virsmas, daudz krāsu toņu, ilgi rakstošas lodītes, pastāvīga produktu pieejamība un ātrs klientu serviss.

Stilolinea kompānija saprot, ka mūsdienu uzņēmumiem ir jāstrādā bez atpūtas, lai varētu dominēt konkurējoša biznesa vidē un paredzēt mainīgā tirgus prasības. Kompānija piedāvā saviem klientiem oriģinālus, viegli atpazīstamus un kvalitatīvus produktus. Visu pildspalvu modeļu izstrāde ir uzticēta tikai itāļu dizaineriem, kas spēj nodrošināt firmas stila un kvalitātes standarta atpazīstamību. 90 % no visas produkcijas tiek ražots starptautiskajam tirgum.

Stilolinea pildspalvas savu popularitāti ieguva pateicoties oriģinalitātei un augstajiem kvalitātes standartiem, kas tiek panākti garajā ražošanas ciklā: izturīgu netoksisku izejvielu izmantošana, rūpes par apkārtējo vidi, stingras iekšējās pārbaudes, pētniecība un inovācijas. Produkta vērtība ir izjūtama caur pieskārienu – rūpīgi izgrieztas detaļas un ideālas logo un vārdu uzdrukas, bet pildspalvas kvalitāte – caur rakstīšanu.

20.gadsimta septiņdesmito gadu sākumā Piero Chicco nodibināja Stilolinea firmu. Viņš bija prasmīgs un apņēmīgs uzņēmējs, kam piemita radošs talants un dziļas progresīvo tehnoloģiju zināšanas. Piero Chicco uzbūvēja ‘’veiksmes stāstu’’, Stilolinea kļuva par prestižu kompāniju vietējā un starptautiskajā tirgū.

Stilolinea pildspalvu ražošana ir izvietota San Mauro Torinese, Itālijā un aizņem vairāk kā 9000 m2 teritorijas. Ražošanas ciklu var raksturot kā inteliģento vertikalizācijas stratēģiju, kas ietver sevī dažādus posmus: šablona izstrāde, plastmasas formēšana, lodīšu ražošana, pildspalvu montāža un gala produkta pārbaude. Visi ražošanas cikla posmi ir pilnībā automatizēti.

Kompānija velta lielu uzmanību saražotās produkcijas pārbaudei. Visas pildspalvas tiek pakļautas rūpīgai vizuālai un rakstīšanas pārbaudei.

Stilolinea kompānijai ir veiksmīgi attīstīta un nostabilizējusies noliktavu stratēģija, kas nodrošina pastāvīgus firmas panākumus. Noliktavās atrodas gan pabeigti modeļi, pildspalvu detaļas, gan izstrādē esoši produkti. Šāds nodrošinājums ļauj acumirklī apmierināt klienta specifiskās vajadzības. Produktu piedāvājums balstās uz statistisko un vēsturisko pieprasījumu analīzes.

Stilolinea izprot dabas aizsardzības un planētas dabiskā līdzsvara saglabāšanas augošo nozīmi. Šī svarīgā tendence palīdzēja Stilolinea kompānijai izveidot vides jūtīgu un atbildīgu pildspalvu. Par izejmateriālu tika ņemts PLA – dabiskā plastmasa, ko iegūst no augiem nevis no naftas. Stilolinea kompānija ir nolēmusi apvienot šādu ‘’zaļo’’ pildspalvu ražošanu ar citiem produktiem no otrreiz pārstrādātās plastmasas, tādējādi palielinot piedāvāto eko-pildsplavu klāstu.

Pasaule aizvien vairāk pievērš uzmanību vides problēmām. Arī Stilolinea kompānija aktīvi piedalās šī sociālā jautājuma risināšanā, iepazīstinot tirgu ar lodīšu pildspalvu, kas ir ražota no augu sveķiem – jaunas bio plastmasas, ko izstrādāja Z-Amerikas firma NatureWorks LLC. Sadarbības rezultātā tika radīta jau otra videi draudzīgā Stilolinea pildspalva – ‘’Ingeo’’.

No pārstrādātās plastmasas, ko piegādā britu firma Remarkable, Stilolinea ir radījusi divas pildspalvas – Eco-Pen un Eco-Ciak.

Kompānija piedāvā saviem klientiem vienkāršus un ekonomiskus reklāmas idejas risinājumus.

 

Copyright © 2012 www.pildspalvas.lv, citējot atsauce obligāta.
Iesakām apmeklēt arī mājas lapu www.prezentreklama.lv

MAXEMA

Lielisks dizains un itāļu kvalitāte – Maxema pildspalvas

MAXEMA dibināta 1979. gadā. Kompānija, kura balstīta uz kaislīgu radītprieku. Jebkurš jauns produkts, no idejas līdz tās realizācijai – ilgstošs un radošs darbs. Kreativitāte un produkta kvalitāte iedvesmo radīt un koordinēt procesu – izstrādi un ražošanu.

Maxema pildspalvu ražošanai izmanto augstākās kvalitātes plastmasu tikai no Itālijas un Vācijas sadarbības partneriem.  Tas garantē uzticamību, kvalitāti, pārbaudītu triecien-izturību un krāsu piesātinātību.

Mākslinieki vienmēr ir gatavi jauniem izaicinājumiem radīt dažādus dizaina risinājumus un materiālu kombinācijas, nepārtraukti sekot tirgus attīstībai un produkta stila iezīmēm, modes tendencēm.

Uzņēmums iegulda un attīstās – tehnoloģijas, automatizētas iekārtas, pamats darba procesa strukturētībai un precīziem izpildes termiņiem.

Maxema ražotās pildspalvas – visās varavīksnes krāsās, pēc nepieciešamības arī konkrētā tonī (Pantone). Oriģināls dizains, praktiskums un kvalitāte – līdzsvars, lai veidotu unikālu reklāmas pildspalvu un papildinātu uzņēmuma korporatīvo stilu un raksturotu tā tēlu.

Cilvēki un idejas – tas raksturo Maxema!

Pildspalvas ETHOX – vienkāršība un elegance, kuru raksturo simetrijas formas un līnijas.

18 modeļi, 42 krāsu variācijas, elegance, kura tiek izsapņota 5 miljonos veidu
Savai pildspalvai – atliek vien izvēlēties!

Jaunums, pildspalva ICON!

Velti savu laiku..
Velti laiku sapņiem, kuriem ne vienmēr atliek laika..
Velti laiku izaugsmei, jo tā attīsta Tevi.
Velti laiku mīlestībai – atver savu sirdi!
Velti laiku rūpēm, esi atbildīgs.
Un velti laiku, lai vēlreiz sapņotu!

Tie ir iemesli kādēļ tika radīta ICON pildspalva – dizaina izaicinājums,
kurš raksturo pagātni, tagadni un nākotni.
Harmoniskas proporcijas dod estētisku baudījumu, vienkāršību un stilu.

Copyright © 2011 www.pildspalvas.lv, citējot atsauce obligāta.
Iesakām apmeklēt arī mājas lapu www.prezentreklama.lv